Maksym Walkowiak
Daniel Nocoń

Bramki:

RELACJA

W dniu 3 Lipca odbyl sie decydujacy o awansie do finalu mecz pomiedzy nasza druzyna, a zespolem FC Barbary. Pierwsza polowa toczyla sie glownie pod dyktando graczy FC Barbary, przynosilo im wiele okazji, na szczescie dla Silesii nie wykorzystanych. Mimo duzej ilosci oddawanych strzalow w 1 polowie nie udalo sie pokonac dobrze spisujacego sie dzis miedzy slupkami bramkarza Silesii Roberta Palacza, trzeba rowniez zwrucic uwage na szczescie, ktore sprzyjalo graczom Silesii, kiedy to pilka raz po raz uderzala w slupki i poprzeczke naszej bramki. Wynik do przerwy 0-0 Druga polowa to ciag dalszy atakow zawodnikow FC Barbary. Wreszcie po bledzie jednego z obroncow Silesii pilke do bramki po celnym mierzonym strzale pakuje zawodnik rywala. Tak wiec mamy 1-0 dla FC Barbary!!! Doslownie chwile pozniej mamy juz 2-0 po nie upilnowaniu napastkika w naszym polu karnym przez Pawła Hertmana tracimy bramke na 2-0! Druzyna Silesii wyglada w tym momencie na calkowicie podlamana, kiedy to celnie wyrzycony rzut z autu przez Maksyma Walkowiaka przedluzyl Smołka a Paweł Hertman w pelni zrehailitowal sie za wczesniejszy blad, 2-1 !!! Druzyna odzyskala wigor i checi do walki o korzystny wynik, zostalo 7minut do konca spotkania, nasza druzyna zaczela coraz lepiej sobie radzic z obrona rywala, niestety dwie kontry rywala zakonczyly sie bramki. Wynik Koncowy : 4-1 Dla FC Barbary W ekipie Silesii napewno zostal niedosyt i checi odegrania sie w tzw. 'Malym Finale' czyli meczu o 3 miejsce. ;( ------------ Liczba spotkania -------------- : 5 - tyle celnych strzalow oddala druzyna Silesii Bolko w tym meczu, co mozna uznac za totalna porazke!!