Tryb gry: 2x35 min; 6 na 6; zmiany hokejowe

Mateusz Rusak
Adam Nawrot
Grzegorz Platen - gościnnie

RELACJA

Dnia 19 grudnia 2010r. miał miejsce mecz pomiędzy drużyną, a ekipą FC Badboys. Mecz odbył się na zaśnieżonym boisku bytomskiego Torkaciku. Spotkanie było bardzo wyrównane. Do przerwy Silesia przegrywała 3-1, a jedyną bramkę dla Silesii zdobył dobrze spisujący się w tym spotkaniu Adam Nawrot. Po przerwie chcąc odrobić straty Silesia za bardzo się odsłoniła, co wykorzystali przeciwnicy i szybko zwiększyli przewagę, w pewnym momencie prowadząc już 6-2. Piłkarze Silesii niesieni dopingiem wiernych kibiców nie poddali się jednak i w końcówce złapali jeszcze kontakt z przeciwnikami, strzelając kilka bramek w krótkim czasie. W międzyczasie drużynie FC Badboys udało się zdobyć jeszcze jedną bramkę, która okazała się być bramką na wagę 3 punktów. Ostatnie minuty to ciągły napór na bramkę rywala i próba doprowadzenia do remisu, niestety nieudana. Mecz kończy się wynikiem 7-6 dla rywali… Pierwszy mecz w lidze, niestety pierwsza porażka, ale w naszej grze można było dostrzec kilka elementów, które dają nam nadzieję na lepsze wyniki w przyszłości