Posezonowe zmiany

• autor: owen777mtb, 2011-06-10 12:24

W prawdzie zainteresowani wiedzieli o tym już nawet 2 tygodnie temu, a Leo Beenhaker pomylił się z datą o równy miesiąc, dzisiaj oficjalnie potwierdzamy - w najbliższym sezonie w bytomskiej Playarenie grać będą dwie drużyny Silesii Bolko!

Mateusz Smołka zostanie kapitanem Silesii Bolko v2, która najprawdopodobniej będzie grać w 2. lidze bytomskiej Playareny. Smołek "zabiera" ze sobą Wojtka Zająca i Mateusza Kaletę. Taki sam herb, takie same stroje, inna wizja. Wszyscy uważamy, że to dobry krok, który m.in. oczyści atmosferę. Obie drużyny będą ściśle ze sobą współpracować: rozgrywać sparingi i "pożyczać" zawodników w przypadku braku pełnej kadry na mecz.

Z zespołu ostatecznie odchodzi także Wolan, który nie zamierza kontynuować gry w Playarenie.

Na chwilę obecną w skład naszej kadry wchodzą:
- Mateusz Mrachacz (gk)
- Marcin Niestrój (rezerwowy gk)
- Patryk Matula
- Paweł Hertman (kapitan)
- Robert Palacz (zastępca kapitana)
- Adrian Gnus
- Adam Nawrot
- Kuba Kanczyk
- Mateusz Rusak

Oczywiście zarząd podejmuje wiele kroków, by na przyszły sezon Silesia Bolko wystąpiła we wzmocnionym składzie. Najprawdopodobniej dołączy do nas Tomek Żabiński, którego ostatnim klubem była Trzynastka. Planowany jest także wielki transfer, który będzie dużą niespodzianką i z pewnością nie przejdzie bez echa w bytomskiej Playarenie! :)

Dzisiaj o 23:30 rozegramy sparing z drugą drużyną Silesii Bolko w którym będziemy testować 4/5 zawodników z pola. W najbliższej przyszłości planujemy też pozyskać dodatkowego bramkarza.

Jeżeli chcesz grać w naszej drużynie, masz min. 16 lat - zapraszamy na testy! Nie oczekujemy niewyobrażalnych umiejętności, lecz ambitnej walki na boisku i gry z głową. Skontaktuj się z kapitanem.

autor: owen777mtb 2011-06-14 22:26:56

Profil owen777mtb w Futbolowo Takiego fajnego newsa machnąłem, a nikt nawet nie skomentuje... :(