Aktualności

Zwycięstwo i porażka

• autor: robben92, 2011-03-06 19:58

Silesia Bolko dopisuje 3 punkty po 2 spotkaniach, które odbyły się w ten weekend.

W meczu rozegranym w sobotę Silesia Bolko wysoko wygrała z drużyną FC Badboys. Wynik 19:8 w pełni odzwierciedla przebieg spotkania, choć trzeba przyznać, że pod koniec meczu piłkarze Silesii połasili się na kolejne bramki całkowicie odpuszczając grę w obronie i tracąc tym samym kilka niepotrzebnych bramek.

Niedzielny mecz to niestety porażka naszej drużyny, gdy musieliśmy uznać wyższość ekipy Beuthen 09. Spotkanie rozegrane na rozbarskim Orliku zakończyło się zwycięstwem drużyny Beuthen 11:7. Gra Silesii w pierwszej połowie była "całkiem, całkiem" czego efektem prowadzenie do przerwy naszego zespołu 6:3. Druga połowa była już toczona pod dyktando przeciwników, którzy w tej odsłonie spotkania strzelili aż 8 bramek, tracąc tylko 1.