zastępca kapitana (Lisandro41)

Aktualności

Falstart w meczu z FC Badboys

• autor: robben92, 2012-09-30 00:25

Nasze pierwsze spotkanie o ligowe punkty w tym sezonie zakończyło się wysoką porażką.

Do tego meczu przystępowaliśmy osłabieni brakiem kilku kluczowych zawodników. Bardzo dużą stratą jest odejście do innych klubów dwóch naszych bramkarzy: Mateusza Mrachacza i Marka Bogdały. Z tego też powodu w naszej bramce zadebiutował Sebastian Kraus.

Od początku spotkania nasi rywale dominowali na boisku, a my mieliśmy początkowo problemy z wyjściem z własnej połowy. Badboysi szybko strzelili kilka bramek i mogli przez to uspokoić nieco grę. Po czasie także i nasz zespół zaczął konstruować akcje bramkowe, ale na każdego z naszych goli oni odpowiadali tym samym i połowa zakończyła się wynikiem 10:4 dla FC Badboys.

Druga odsłona spotkania miała podobny przebieg. Nasz zespół nie mając nic do stracenia spróbował zaatakować rywali, przez co odsłoniliśmy się w obronie. Badboysi wykorzystali luki w naszej defensywie i strzelali kolejne gole. Naszą drużynę w 2. połowie było stać jedynie na zdobycie 2 bramek. Końcowy rezultat to wysokie zwycięstwo FC Badboys aż 21:6.

O tym meczu powinniśmy jak najszybciej zapomnieć i skupić się na następnych spotkaniach. Teraz może być już tylko lepiej :)