Aktualności

W ten weekend bez punktów

• autor: robben92, 2012-06-24 23:56

Nasz zespół niestety nie zdobył punktów w spotkaniach rozegranych w tym tygodniu.

W sobotę rozegraliśmy dwa mecze. Pierwszy, z Bytom Centrum, odbył się o godzinie 11. Całe spotkanie było dość wyrównane o czym świadczy remis 9:9 w przewidzianym czasie gry. Postanowiliśmy doliczyć 5 minut, żeby wyłonić zwycięzcę i niestety okazało się to dla nas zgubne, gdyż rywale strzelili w tym czasie aż 3 bramki i ostatecznie wygrali 12:9.

O godzinie 18 nadszedł czas na długo wyczekiwany mecz z zespołem Beuthen 09. Po bardzo dobrej i wyrównanej pierwszej połowie, kiedy to już wygrywaliśmy 3:2, ostatecznie zeszliśmy na przerwę z wynikiem 3:4. Druga połowa zaczęła się niestety dla nas nienajlepiej. Po kilkunastu minutach drużyna "Betowenów" odskoczyła nam na kilka bramek, lecz mając jeszcze 20 minut nie poddawaliśmy się. Czas mijał, a bramki nie padały z obu stron. Zdołaliśmy zdobyć już tylko jedną bramkę, na którą z resztą odpowiedzieli także przeciwnicy i tym samym musieliśmy się pogodzić z drugą porażką tego dnia. Końcowy rezultat to 10:5 dla przeciwników.

W niedzielę podejmowaliśmy lidera ligi, FC Rozbark. Mecz pomiędzy naszymi zespołami był jednostronnym widowiskiem, przeciwnicy pokazali, dlaczego to oni zajmują pierwsze miejsce w tabeli, a my musieliśmy się pogodzić z porażką aż 15:1 (do przerwy 10:1).

Przyszły weekend jest ostatnią szansą na rozegranie spotkań w ramach sezonu 2011/12. Od przyszłej niedzieli startuje nowy sezon, w którym mamy nadzieję poprawić nasze dotychczasowe miejsce i powalczyć o wyższe cele :)