Aktualności

4 punkty w 2 meczach

• autor: robben92, 2012-06-16 09:50

W spotkaniach rozegranych przeciwko KS Bytom i AllBlacks Silesia Bolko zdobyła 4 punkty.

W czwartek o godzinie 16 na Torkacie zmierzyliśmy się z 4. zespołem bytomskiej Playareny, KS Bytom. Nienajlepsze warunki pogodowe nie pozwoliły na pokazanie pełni umiejętności obu zespołów. Mecz był niezwykle wyrównany. Silesia wyszła na prowadzenie po bramce Jakuba Kanczyka, ale już kilkadziesiąt sekund później wyrównał zawodnik przeciwników. Na każdą naszą bramkę golem błyskawicznie odpowiadali przeciwnicy, dlatego na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem 4:3.

W drugiej odsłonie spotkania obra gry nie uległ zmianie. Wynik cały czas oscylował w granicach remisu, żaden z zespołów nie potrafił wyjść na kilkubramowe prowadzenie. Pod koniec spotkania nasz zespół prowadził 9:7, ale niestety KS Bytom pokazał, że grają do samego końca i kilkadziesiąt sekund przed końcem ustalił wynik spotkania na 9:9.

W piątkowe popołudnie zagraliśmy z wiceliderem bytomskiej Playareny, drużyną AllBlacks. Mecz miał początkowo odbyć się na boisku przy SP nr 51, ale z powodu odbywającego się tam festynu spotkanie rozegraliśmy na boisku przy SP nr 36. Tak jak i poprzednie spotkanie, tak i te było niezwykle zacięte. Obie drużyny miały spore problemy ze stworzeniem sobie klarownych sytuacji bramkowych, czego efektem remis do przerwy 2:2.

W drugiej połowie gra toczyła się podobnie jak w pierwszej części spotkania. Bardzo ciężko było zdobyć bramkę zarówno jednej, jak i drugiej drużynie. Wynik cały czas był "na styku", ale na kilka minut przed końcem błąd przeciwników w obronie wykorzystał Artur Mazur i ustalił wynik spotkania na 5:4 dla naszej drużyny.

Nasz zespół w ostatnim czasie zanotował serię 3 meczy bez porażki. Już w niedzielę o godzinie 15 zmierzymy się na bytomskim Torkaciku z zespołem AKSu Bytom i oby seria ta nie została przerwana. Serdecznie zapraszamy :)