zastępca kapitana (Lisandro41)

Aktualności

Porażka z Barclays Bytom

• autor: robben92, 2011-12-10 16:53

Przegraną Silesii Bolko zakończyło się sobotnie spotkanie z zepołem Barclays Bytom.

W ostatniej chwili ze składu wypadł nasz najlepszy strzelec Adam Bonk, dlatego do meczu przystępowaliśmy tylko z 1 rezerwowym. Początkowo gra była bardzo wyrównana, każdy z zespołów miał swoje sytuacje. Strzały oddawane przez nasz zespół w 1. odsłonie najczęściej prowadziły do rzutów rożnych, z których niestety niewiele wynikało. Przeciwnicy wykorzystali nasze indywidualne błędy i do przerwy prowadzili 6:4.

Na początku drugiej połowy nasza gra kompletnie się rozsypała, czego efektem strata 3 goli w przeciągu zaledwie kilku minut. Próbowaliśmy gonić wynik, ale na każdego naszego gola golem odpowiadał przeciwnik. Nie udało nam się odwrócić losów spotkania, a końcowy rezultat brzmiał 15:10 dla zespołu Barclays Bytom.