zastępca kapitana (Lisandro41)

Aktualności

Zwycięstwo w meczu z Rasta Bytom

• autor: robben92, 2011-11-20 12:22

Silesia Bolko odniosła zwycięstwo w meczu z Rastą Bytom w ramach rozgrywek 1. ligi bytomskiej Playareny.

Spotkanie zaczęło się od prowadzenia przeciwników, którzy szybko wyprowadzanymi kontrami wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Nasza gra początkowo wyglądała dosyć chaotycznie, przez co rywale dochodzili do sytuacji bramkowych, które na ogół wykorzystywali, czego efektem ich prowadzenie do przerwy 5:3.

W 2. połowie poprawiliśmy naszą skuteczność, przez co na 20 minut przed końcem udało nam się doprowadzić do wyrównania, a następnie wyjść na prowadzenie. Spokojniejsza gra pozwoliła nam na kontrolowanie wyniku i w ostateczności zwycięstwo 12:9.

W dzisiejszym meczu w naszym zespole zadebiutował Artur Mazur, który zanotował 2 bramki i dołożył do tego 3 asysty. Mamy nadzieję, że będzie dla nas sporym wzmocnieniem.

Silesia Bolko zajmuje obecnie 9. miejsce w bytomskiej Playarenie z dorobkiem 15 punktów po 11 rozegranych spotkaniach.